אלפא ישראל הוא מועדון משקיעים שקם כדי להיות המרכז למשקיעים המקצועיים בישראל.

מטרתו לייצר קשרים ושיח מקצועי על שיטות, הזדמנויות, ואסטרטגיות השקעה.

המועדון מיועד להיות מכפיל כוח לכל משקיע וכלי משמעותי להתרחבות וצמיחה.

המועדון מאגד מגוון רחב של משקיעים – אנשי עסקים ובעלי הון, משקיעים מקצועיים, משקיעים בתחילת דרכם, משקיעים ותיקים ומנוסים ונותני שירותים שמלווים משקיעים. כל חבר מועדון מביא את האיכויות, התובנות והקשרים שלו לשולחן, כך דרך סינרגיה ושיתוף של ידע, קשרים, תובנות והזדמנויות - כל חברי המועדון יוצאים נשכרים.

המועדון הוקם על ידי דניאל לוריא, בעלים של חברת אינטרנט ושיווק מזה 15 שנה, שדרך עבודתו על "נכסים דיגיטליים" – אתרי חנות ואתרי קורסים – נחשף לעולם רחב ועשיר של השקעות, מינוף הזדמנויות, משקיעים, אנשי עסקים, ובעלי הון – שפעילותו של כל אחד ראויה ומרשימה. לאחר כמה חיבורים מוצלחים בין משקיעים ויזמים לבין הזדמנויות בשטח, נולד הרעיון של יצירת קהילה אקסקלוסיבית ומקצועית לנושא ההשקעות.

לאחר שהרעיון הוצג לקבוצת איכות של משקיעים ובעלי הון והתקבל באהדה ובתמיכה רחבה, המועדון הוקם באופן רשמי. 

המועדון כולל פורומים מקצועיים ורשת חברתית פנימית לשימוש החברים, מאמרים וידע מקצועי שיפורסמו באתר המועדון, ואירועים בהתארגנות עצמית של חברי המועדון. אין עלות חברות במועדון.

אלפא ישראל ממומן על ידי דניאל ומשקיעים מקבוצת האיכות שהם ממייסדי המועדון, ולכן כל העלויות מכוסות. כך מתאפשר לא לגבות דמי חבר, ובנוסף אין במועדון פרסומות או תוכן ממומן - זו הדרך שלנו להבטיח שהמועדון מהווה מוקד מקצועי ואיכותי לעולם ההשקעות והינו נכס ראוי לחברים בו.

המועדון מקבל משקיעים בכל הרמות (כולל משקיעים מתחילים וותיקים כאחד) בעלי הון, בעלי ידע, וכל מי שמתעניין בעולמות ההשקעות.

החברות במועדון היא על בסיס הזמנה מחברי המועדון בלבד.

אלפא ישראל נועד להיות מועדון משקיעים ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו רואים לנגד עיננו שיתופי פעולה והזדמנויות ייחודיות, ידע עשיר ומעמיק, אסטרטגיות, דיונים מקצועיים ותובנות, ומקום מרכזי וראוי – לכל מי שרוצה להיכנס לעולמות ההשקעות, לצמוח ולשגשג בהם.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.